Спартак Варна се наложи категорично над Марек Дупница с 4:0 в среща от 7-ия кръг на Втора лига. Дупничани, които до днес нямаха поражение, във Варна се сблъскаха с реалността и можеха да си тръгнат с още по-тежка загуба.

Опитният Виктор Митев откри резултата още в 3-ата минута след асистенция на Даниел Начев. Веднага след това пропуски направиха Ахмед Ахмедов и Атанас Зехиров. А след почивката по едно попадение добавиха Ахмед Ахмедов, крилото Ромейш Ивей и защитникът Йохан Н'Зи в края на срещата. С днешната победа Спартак събира 13 точки и се нарежда заедно с Добруджа и Янтра в местата 2-4.

Това беше и първа среща за Спартак след уволнението на треньора Валентин Илиев, като днес соколите бяха водени от директора на детско-юношеската школа Васил Петров.