Халфът на ЦСКА Амос Юга започна като титуляр за дублиращия отбор на "червените" във Втора лига при гостуването на Добруджа, но не успя да помогне на младите играчи на столичани, които допуснаха тежка загуба с 0:4. Двубоят беше от втория кръг на първенството, а националът на ЦАР беше и с капитанската лента.

През първата част голове не паднаха. Седем минути след почивката Ангел Ангелов даде аванс на добричлии. В 70-ата минута Лукас Кардосо удвои, а седем по-късно Джорджио Димитров направи преднината на своя отбор класическа.

Крайният резултат оформи Кардосо в продължението на втората част.

Добруджа излезе на второ място във временното класиране с 4 точки, докато "червените" са последни без точки в актива си.

В другия мач от кръга, игран днес, Марек и Янтра завършиха 1:1. Тони Иванов изведе "ковачите" напред в резултата през първото полувреме, а дупничани изравниха седем минути преди края.