Марек и Етър завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в град Кресна.

"Виолетовите" от Велико Търново продължават без загуба в контролите. За етърци поради леки проблеми не играха Здравко Илиев, Даниел Младенов, Атанас Кръстев и Юлиян Райков.

Етър поведе с гол в 43-ата минута - след центриране отдясно на Жан-Пиер да Силва халфът Радослав Апостолов от 8-9 метра засече топката с крак за 1:0. Дупничани изравниха в 55-ата минута след центриране от фланга и удар с глава за 1:1.

В 75-ата минута Цветомир Тодоров от пряк свободен удар можеше да донесе победата за Етър, но топката срещна гредата.

Последната контрола от лагера на етърци е в петък от 14 часа срещу местния Пирин (Благоевград), като ще бъде без публика, но домакините ще предават мача пряко.

Стартов състав на Етър: Анатоли Господинов, Кольо Станев, Мариян Иванов, Николай Дичев, Георги Александров, Радослав Апостолов, Николай Янков, Кристиян Кънчев, Жан-Пиер да Силва, Уилсън Фелипе, Христо Димитров.