Марек завърши 0:0 в гостуването на ЦСКА II в отложена среща от Югозападна Трета лига. Дупничани бяха по-близо до победата, но и играчите на Стамен Белчев имаха своите шансове на терена в клубната база в Панчарево.

Първият шанс за гол се откри пред Марек в 23-ата минута, но Александър Близнаков удари греда. Седем минути по-късно и Георги Божилов опита късмета си, но вратарят на "червените" Алекс Божев отрази. ЦСКА отговори в 33-ата минута с хубав шут на Алесандро Николов, който обаче бе спасен от Константин Костадинов. В 41-ата минута Георги Чорбаджийски се възползва от грешка на съперника, напредна и със страхотен изстрел разтресе напречната греда на вратата на гостите. Секунди преди почивката вратарят на домакините Божев подари топката на Николай Ганчев, чийто прехвърлящ удар обаче излезе в аут.

Дупничани пропиляха първата половина на втората част и се активизираха едва в последната четвърт на мача, но не успяха да стигна до гол.

В класирането Марек има 6 точки преднина пред втория Кюстендил и седем пред Вихрен.