Юношите на Лудогорец до 21 г. и три звезди от А отбора се наложиха над Марек (Дупница) с 4:1. Срещата бе отложена заради мача на Лудогорец с Базел от Младежката Шампионска Лига. Двубоят от 14-я кръг на Елитната юношеска група до 21 години се игра на базата „Спортен Център Лудогорец“.

С две попадения се разписа капитана Тейнур Марем в 18-ата и 23-ата минути. Малко по-късно в 30-ата минута Денислав Александров покачи резултата до 3:0. Четвъртото попадение за Лудогорец бе дело на Георги Кънчев, съобщи официалният сайт на клуба.

Единственият гол за Марек бе дело на вратаря на Лудогорец - Георги Аргилашки, който в опита си да избие удара на играч на Марек насочи топката към гредата и тя попадна в мрежата. Началото на срещата бе наблюдавано от част от футболистите на А отбора.

За Лудогорец играха: Георги Аргилашки, Александър Василев, Александър Барт, Теро Мантула, Кристиан Джамов, Тейнур Марем, Кристиян Китов, Кристиян Михайлов, Денислав Александров, Олег Димитров и Кишада.